Nortec Gıda & Kimya

NORTEC; Gıda, Eczacılık, Kozmetik ve Kimya sektörlerinde kalite kontrol test ürünleri ve sistemleri başta olmak üzere, genel laboratuvar ihtiyaç ve gereksinimleri için iş ortaklarına faydalı ve katma değeri yüksek ürünler sunmaktadır. NORTEC düşünce ve vizyonunun en temelini oluşturan güven ve saygı ilkeleri sonucunda, çalışma faaliyeti içerisinde olduğu kuruluş ve işletmelere her zaman iş ortağı gözüyle bakmıştır. Bu sebeple, iletişimin sürekli olduğu her an karşılıklı memnuniyetin en üst seviyede kalması için gereken hassasiyeti her zaman memnuniyetle yerine getirmekte ve misyonumuz olarak da görmekteyiz.

Tüm Türkiye genelinde sunduğumuz hizmet ve ürünlerimiz ile Gıda, Eczacılık, Kozmetik ve Kimya sektörlerinde üretim yapan ve kalite kontrol konusunda desteğe ihtiyacı olan tüm firmalara, Ar&Ge merkezleri, üniversiteler v.b. tüm müşterilerimize güncel teknolojiler ile çözüm ortağı oluyoruz.

Sizleri de NORTEC ile tanışmaya, faaliyet alanlarınız için üreteceğimiz çözümlerimiz ile sizlere katkı sunmaya davet ediyoruz.