Temsilcilikler

BİOREX

Biorex, 2014 yılında kurulmuş olup gıda güvenliği testlerinin üretimi ve tedariği ile çok çeşitli ilaç sınıfları ve gıda türlerini kapsayan immünoassaay ELISA kitleri sunmaktadır.

Bugüne kadar mikotoksinler, pestisitler, alerjenler, antibiyotikler ve hayvan sağlığına yönelik hormon testler sunmaktadır. Biorex, hem ELISA hem de doğrulama analizi için referans materyal olarak kullanılabilen yüksek saflığa sahip mikotoksin standart solüsyonları da sunmaktadır.

BEKOLUT

Bekolut, Amanya'da bulunan kromatografik numunelerin hazırlanması ve Flash kromatografisi için ürünler geliştirip ve üreten, küçük ürün gruplarında dahi en kısa zamanda tatmin edici çözümler sunan ürünler unmaktadır. Ürün portföyünde katı fazlı ekstraksiyon (SPE) hazır kartuşları, her türlü QuEChERS kitleri, flash kolonu ile şırınga filitre tutucu ve rezidü analizi için membranları bulunmaktadır.

DIN EN ISO 9001 sertifikasına sahibip ve sabit ürün kalitesini garanti etmektedir.

BİOCHECK

BioCheck, 2004 yılında İngiltre'de kurulmuş ve kurulduğu günden bu yana gıda sektöründeki üretim yapan kuruluşlar için Alerjen test kitleri, Et & Tür tespit tedt kitleri üretmektedir. BioCheck test kitleri hem laboratuvar ortamında hem de hızlı testlerin yapılması gereken durumlarda kullanılabilmektedir.

BİOFRONT

BioFront Technologies, enzime bağlı immüno-sorbent tahlil (ELISA) kitleri, strip (LFD) ve ilgili ürünler üretmeye odaklanmış bir Amerikan şirketidir.

Gıda alerjen tespiti ve analizi için yenilikçi ve güvenilir ürünleri müşterilerine sunarak gıda üreticilerine ve gıda endüstrisindeki diğer kişilere hizmet etmektir.

BioFront MonoTrace ELISA kitlerimiz, gıda endüstrisinin ve araştırmacıların karmaşık matrislerdeki eser miktarda alerjeni doğru bir şekilde tespit etmesine ve ölçmesine yardımcı olmayı amaçlayan poliklonal antikor kullanılmadan tasarlanmış ilk kapsamlı monoklonal antikor bazlı test serisini sunmaktadır.

LDN

1996 yılında kurulan LDN, 35'ten fazla çalışanı ile birlikte biyojenik aminler için immünoassay pazarına liderlik eden küresel bir oyuncuya dönüştü.

Şu anda LDN gururla 60'tan fazla ülkede 200'den fazla ürün sunmaktadır. Müşterilerimiz klinik laboratuvarlar, araştırma tesisleri, ilaç firmaları ve gıda endüstrisi gibi bir çok sektörden oluşmaktadır.

Tüm LDN ürünleri, Almanya Nordhorn'daki genel merkezinde üretilmektedir.